Přeskočit na obsah

Ahorn Canada TF

Série Ahorn Canada se vyznačuje béžovou barvou vnějších stěn. Zde byl kladen důraz na eleganci, pohodlí a nejmodernější technologii. Obytná vozidla Ahorn Canada jsou standardně vybavena okenními rámy Polivision, podlaha, stěny a střech jsou vyrobeny ze skleněných vláken GFK, toaletou a ledničkou Thetford, plynovým topením Truma Combi C CP plus a střešními okny Dometic. Je koncipován pro 4 osoby jízda, 2 – 4 osoby na spaní.

Řada Ahorn Canada má od této sezóny kompletně nově navržený nábytek, který je  vybaven komponenty od kvalitního výrobce Tecnoform a Blum. Byl použit nový elektronický systém, který umožňuje samostatné ovládání všech LED světel. Stůl a kuchyňská deska jsou vyrobeny z nového lehkého konstrukčního materiálu v mramorovém vzhledu. Všechny rukojeti klapek jsou vyrobeny ze skrytého kovu. Všechny sedáky a matrace byly přepracovány a vyztuženy.

Canada TF nabízí vysokou úroveň pohodlí a je vybavena samostatnými postelemi vzadu. Ty lze rychle rozšířit na velké lůžko. Volitelná skládací postel, která je elektricky výškově nastavitelná, nabízí dvě další lůžka. Během dne je sklopná postel zvednutá ke stropu a večer nabízí manželskou postel. V přední části je velká společenská místnost se dvěma protilehlými lavicemi, které vnáší pocit pohovky do mobilního vozu. Lze je přeměnit na pohodlná sedadla na cesty. Jídelní stůl  lze rozložit a poskytuje tak prostor celé rodině. Polointegrované modely řady Canada jsou navrženy tak, aby přinesly maximální dynamiku s největším možným vnitřním prostorem. Ložnici lze oddělit od zbytku obývacího pokoje pomocí masivních dřevěných dveří. Toto zvyšuje soukromí a umožňuje dvě oddělené oblasti na spaní. Pod postelemi a nad nimi je praktický úložný prostor.

 

Katalogové číslo: Canada TQ-1-1 Kategorie:

Základní specifikace karavanu Ahorn Canada TF:

Podvozek Renault Master
Motorizace 2300ccm – 107kW/145Ps
Převodovka 6ti-stupňová
Pohon přední nápravy

Rozměry DxŠxV: 7480mm x 2370mm x 2960mm
Váha provozní / celková: 2989Kg / 3500Kg (4000Kg)

Rozměry lůžek:

Zadní  lůžka: 70 x 2200 mm
Elektrické lůžko přední (optional): 1215mm x 2200mm

Základní vybavení nástavby:

Topení: Truma Combi C4 CP plus
Ohřev vody: Truma Combi C4
Lednička automat: Thetford 12V/230V – plyn
Toaleta: Thetford kazetová
Nádrž čerstvé / odpadní vody: 85L / 100L
Boční Okna: Rámová Polyvision
Moskitiéry: Dveří, bočních oken a střešních oken

Moskytiéra dveří, rámová okna Polyvision, rolety a moskytiéry ve všech oknech, osvětlení LED a ambiente, led ovládací panel, AGM baterie nástavby, zásuvky 12V/230V a USB, noční osvětlení, příprava pro TV/Sat

Facebook